GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

ÖĞRETMENLER ARASI KOMPOZİSYON YARIŞMASININ BİRİNCİSİ CENGİZ TAŞTAN OLDU
    • 28 Kasım 2019 - 07:22:42

Kadirli’de Öğretmenler günü nedeniyle öğretmenler arasında düzenlenen “Öğretmenler Günü Anısı” kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğretmenler belirlendi.
Kadirli Kültür Merkezinde düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Şube Müdürleri, okul müdürleri, STK temsilcileri ile birlikte öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Öğretmenler arası kompozisyon yarışmasında Rasim Ünal İlköğretim okulundan Cengiz Taştan İlçe Birincisi oldu.
Ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’ın elinden alan Cengiz Taştan, yarışmanın birincisi olması nedeniyle çok mutlu olduğunu söyleyerek ilk defa böyle bir yarışma düzenleyerek biz öğretmenleri mutlu eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlyas Tapsız’a juri üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür ederim dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız ise dereceye giren öğretmenlere teşekkür ederek Öğretmenler gününü bir kez daha kutladı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz