OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Öğrencilerin mezuniyet sergisi görülmeye değerdi
    • 29 Mayıs 2019 - 08:01:17

Kadirlimizin başarı okullarından Rasim Ünal İlkokulunda 4’ncü sınıf öğrencilerinin el emeği göz nuru mezuniyet sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Öğrenciler, sınıf öğretmeni Züleyha Tanrıöver ve gönüllü veli Nurcan Yanalak öncülüğünde bir yıldır resim, tasarım, bağlama batik, ebru, kuş yemlikleri, ördükleri atkıları, oyuncak tasarımı, pastel boya baskısı, çini sanatı ve ünlü ressamların eserlerini çalıştılar.

Yıl boyunca yaptıkları bir çok tasarım ve resim çalışmalarını konu ve teknikle birleştiren öğrencilerin hazırladığı sergi okul bahçesinde açıldı.

Serginin açılış kurdelesini okul müdürü Ahmet Kabaktepe, veliler, öğretmenler ve öğrenciler birlikte yaptılar. Kurdele keserek sergi açılışı yapan çocukların sevinci görülmeye değerdi.

Öğrencilerin sergi açılışı sonrası mezuniyet için hazırladıkları danslar, oyunlar göz doldurdu. Aşuk ile maşuk, çeşitli yöresel halaylar, orkestra eşliğinde görsel şölene dönüştü.

Öğrenciler, programa katılanları eğlendirirken kendileri de eğlendiler. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz