ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

ÖĞRENCİLERDEN HASTALARA ANLAMLI ZİYARET
    • 26 Kasım 2018 - 08:03:12

Kadirli Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında hasta ziyareti yaptı.
Öğrenciler ve idareciler Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak gül takdim etti.Öğrenciler önce Hastane Başhekimi Op.Dr. İlker HALVACI’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

ÖĞRENCİLER MEVLİD-İ NEBİ HAFTASINDA GÜL DAĞITTILAR

Daha sonra Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret eden öğrencileri gören hastalar hem moral buldu hem de duygulandılar. Ziyarette Mevlid-i Nebi Haftası hakkında bilgiler veren idareciler ve öğrenciler, hemşirelere, çalışanlara, hasta ve hasta yakınlarına gül dağıttı.
Hastalarla yakından ilgilenen öğrenciler bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için dua ederken,hastalarda memnuniyetlerini dile getirdiler.Müdür yardımcısı Süleyman Teper hastaların başında Kur’an-ı Kerim okudu ve öğrencilerle birlikte hastalara dualar ettiler.
Okul Müdiresi Hacer Çağlaroğlu,ziyaretin amacının  Mevlid-i Nebi haftası kapsamında öğrencilerimize bir farkındalık oluşturmak ve hastane ziyareti kapsamında manevi değerleri çocuklarımıza yerinde hasta ziyareti şeklinde öğretmek için buradayız.İnşallah öğrencilerimizin yetiştirilmesinde bu hastane ziyaretlerimizin bir bilinç oluşturmasını temenni ediyoruz.Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunduk onlarda çok memnun kaldılar onların memnuniyetini görünce biz de çok memnun olduk. Hepsine acil şifalar diliyoruz dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz