NOSTALJİK AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ DAVARO FİLMİ İLE BAŞLADI
Kadirli Belediyesi Yazlık Açık Hava Sinema günleri Davaro filmi ile başladı.
Şehit Mustafa Yağız Mahallesindeki Halı Sahada Yazlık Nostaljik sinema günlerinin ilkini bugün başlattıklarını söyleyen Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan,
İki aile arasındaki kan davasını konu edinen ve Merhum Kemal Sunal ile Şener Şen’in başrollerinde oynadığı Davaro filmi ile hemşehrilerimiz açık hava sinema ile buluşturduk diyerek “Yaz boyunca her hafta çarşamba günü saat 20:00’da düzenleyeceğimiz Yazlık Sinema Günleri başladı. Nostaljik sinema günlerinde sinema severlere popcorn ve su ikramında bulunulacaktır. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)