OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

MUSTAFA KONAKLI ORTAOKULUNDAN “TÜRKÇE SOKAĞI” PROJESİ
    • 28 Kasım 2019 - 07:17:57

Etkinlikleriyle göz dolduran Mustafa Konaklı Ortaokulu farkındalık oluşturan bir etkinliğe daha imza atarak velilerden takdir topladı.
Okulda 24 kasım Öğretmenler Günü etkinliğinin ardından okulun başarılı Türkçe Öğretmeni Selçuk Olgaç’ın Türkçe Sokağı projesinin açılışı törene katılan misafirlerinde katılımıyla yapıldı.
Açılışta konuşan okul müdürü Çetin Kılıç Türkçemizin gün geçtikçe yozlaşmayla karşı karşıya olduğunu, okulda öğrenciler arasında daha etkin Türkçe konuşmanın sağlanması amacıyla Okulun Türkçe Öğretmeni Selçuk Olgaç’ın Türkçe Sokağı projesini okulda uyguladıklarını belirterek Selçuk Olgaç ve Türkçe Sokağına Babası emekli öğretmen Yusuf Olgaç ve Annesi Belma Olgaç adına katkıda bulunan hayırsever Dr. Yusuf Olgaç’a teşekkür etti.
Daha sonra Törene katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız tarafından Projeyi hazırlayan okulun Türkçe öğretmeni Selçuk Olgaç ve katkılarıyla projenin hayata geçirilmesini sağlayan Dr. Yusuf Olgaç’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz