İlçemiz Sumbas’ta yeni bir işyeri hizmete açıldı.‘’Muhtarın Yeri’’ isimli işyerinin açılışı çok sayıda davetlinin katılımıyla, Düzenlenen tören ve okunan dua ile gerçekleşti.
Açılışı gerçekleşen Muhtarın Yeri isimli işyerinin açılışına, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, Sumbas Belediye Başkanı Zeki DEMİROĞLU, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla, Muhtarın Yeri kebap, Izgara & Sucuk Ekmek Salonu isimli işyeri düzenlenen törenle Sumbas Yolçatı Mehmetli kavşağında ilçemiz halkının hizmetine açıldı.
Muhtarın Yeri isimli işyerinin Sumbas’a ve işyeri sahibi Kızlömerli Köyü Muhtarı Ali Alişan muhtarımıza hayırlı olmasını diliyor ve bol kazançlar diliyoruz.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)