MUHTAR İSPİR UYARDI “KÖYÜMÜZDE SIRTLAN GÖRÜLMÜŞTÜR”
Kadirli’ye bağlı Kesikkeli Köyü Muhtarı Murat Ispir köylerinde sırtlan görüldüğünü duyurdu.
Daha önceleri sırtlan görüldüğü yönünde çok sayıda ihbar aldığını ancak Sırtlan’ın köyümüzde görülemeyecegini düşündüğüm için pek dikkate almamıştım diyen Kesikkeli Köyü Muhtarı Murat İspir gurup halinde Sırtlanları gördüğünü söyledi.
Yılbaşı akşamı gelen ihbar üzerine köyü gezdiğini söyleyen Muhtar İspir ” Bir anda karşıma çıktılar. Arabanın ışığında tarlaya doğru kaçtılar. Daha önceleri de görenler olmuştu ama sırtalanın bu bölgede olmadığı için pek inandırıcı gelmemişti. Ancak 2 gün arayla köyümüzde görülen sırtlan nedeniyle köylülerimizi uyardım. Köylülerimiz sırtlana karşı dikkatli olmalarını istiyorum. Muhtarlık olarak bizler gerekli önlem ve tedbirleri aldık. İnşallah kimsenin canına malına zarar vermezler”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)