Kadirli şehir merkezinde yürüme mesafesindeki Muallim Bağ Mesire alanında sona yaklaşıldı.
Kentin dinlenme,eğlenme ve piknik ihtiyacını gidermek amacıyla hizmete sunulacak Mesire Alanınında şehrin sosyal yaşamına büyük katkı sağlaması beklenen Muallim Bağ Mesire Alanında çalışmaların büyük bir kısmı bitti.
Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan,7 Mart Mahallesi Muallim Bağ Çamlığında 10 dönüm arazi üzerinde inşaa ettiğimiz projemizde vatandaşlarımız piknik yaparken çocuklarımız ise oyun gurupları ile eğlenebilecek. İlçemizde değişim Devam Edecek dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)