Kadirli’de Teaş Aslantaş Hes İlkokul-Ortaokulu tarafından soğuk havalarda sağlıklı bir yaşama vurgu yapmak amacıyla öğrencilere yönelik “C vitamini şenliği” gerçekleştirildi.
Okulda düzenlenen ve katılımın yüksek olduğu şenlikte, öğrenciler kendi elleriyle sıktığı taze portakal suyunu içtiler. Okul Müdürü Salih Hazır, öğrencileri okul öncesi Eğitimlerinde her konuda bilinçlendiklerini söyleyerek,okulumuzda çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Amacımız öğrencilerimizi eğitmek ve onlara faydalı alışkanlıklar kazandırmaktır.Bizler de bu kapsamda C Vitamini Şenliği düzenleyerek kış günlerinde iyi beslenmelerine dikkat çekebilmeyi istedik. Bunun içinde C vitaminin faydalarını anlatan bir eğlence düzenledik. Öğrenciler hem eğlendi hem de sağlıklı beslenmeyi öğrendiler.Emeği geçen başta Ali Şahin’i öğretmenlerimizi ve öğrencilerimiz tebrik ediyorum dedi.
Etkinliğe katılan çocuklar kendi elleriyle sıktıkları meyve suyunu içenin sevincini yaşadı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)