Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

Minik öğrenciler harçlıklarıyla SMA hastası küçük Ömer’e destek verdiler..
    • 25 Ekim 2021 - 07:52:46

Minik öğrenciler harçlıklarıyla SMA hastası küçük Ömer’e destek verdiler..
Kadirli’nin minik kalpleri, harçlıklarını ve kumbarada biriktirdikleri paralarını SMA (Spinal Muskuler Atrofi) hastası 4 yaşındaki Alper Ömer’in tedavisi için bağışladılar.
Valilik oluru ile Tip-1 SMA (Spinal Müsküler Atrofi) hastalığına yakalanan Alper Ömer Onu için başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen Kadirli Şehit Polis Fatih Mehmet Zorlu Anaokulu öğrencileri, 1 haftalık harçlıklarını biriktirdiler.
Anne Seda Onu ve küçük Alper Ömer’i okula davet eden öğrenciler, ellerinde “Alper Ömer için el ele verdik”, “minikler Alper için kumbaralarını bağışlıyor” gibi dövizlerle karşıladılar.
Alper’e sevgi gösterisinde bulunan minikler, harçlıklarının bulunduğu kumbaralarla nakdi destek bulunan zarflar bulunan kutuları anne Seda Onu’ya verdiler.
Onu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, anaokulu öğrencilerinin anlamlı yardımından dolayı oldukça duygulandığını söyledi.
Başlatılan kampanyaya küçük abla ve ağabeylerinin kumbaralarını getirmesinin en güzel desteklerden olduğunu ifade eden Onu, “İnşallah Alper Ömer de iyileşecek ve büyüyüp onlar gibi okula gidecek. Onlar gibi olacak. Minik kalplere duyarlılığından dolayı çok teşekkür ederim. Çünkü çocuklar kadar masum hiçbir şey yok. Ailelerine ve öğretmenlerine böyle güzel çocukları yetiştirdikleri için. Oğlumun yaşıtları ile oynadığını görmek en büyük arzum ve beklentim. Oğlumun tedavisi yurt dışında yapılabiliyor. Çok büyük yardımlar olmasa bile yapılacak en küçük yardım bile Alper Ömer’e nefes olacak. Bir anne olarak hayatta tek dayanağım umudum olan oğlumun tedavisi için lütfen desteklerinizi esirgemeyin” dedi.
Onu, yaşıtları gibi Alper Ömer’in desteğe ihtiyacı olduğunu, sağlığına kavuşup okula gitmeye ve oyun oynamaya hakkı olduğunu vurguladı.
Okul Müdürü Ayşe Üste ise kampanyaya herkesin destek vermesini isteyerek, minik öğrencilerin velilerin katkılarıyla örnek bir davranışta bulunduklarını söyledi.
Öğrenciler de Alper’in en kısa zamanda iyileşmesi için dua ettiklerini belirterek, tedavisine herkesin destek vermesini istediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz