İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Minik kızdan duyarlı davranış
    • 7 Mart 2023 - 07:46:04

Sumbas ilçesine bağlı Mehmetli Beldesi’nde yaşayan 10 yaşındaki Semanur Kocaman, kumbarasında biriktirdiği 400 lirayı Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzede çocuklar için AFAD’a bağışladı.

Kocaman ailesinin en küçüğü olan Semanur, televizyonda izlediği depremzedelerden çok etkilendi.

Annesi Filiz Kocaman’a kumbarasında biriktirdiği tüm parayı depremzedelere vermek istediğini belirten Semanur, ilk olarak Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu’na gitti.

Başkan Seyitoğlu tarafından AFAD’a yönlendirilen küçük Semanur, biriktirdiği 400 lirayı AFAD yetkililerine teslim etti.

Anne Filiz Kocaman, yaptığı açıklamada, kızının her enkazdan çıkan çocukta ağlamaya başladığını söyledi.

Kızının bölgeye bağış yapıldığını duyduğunda kendisinin de katkıda bulunmak istediğini belirten Kocaman, Semanur’un kumbarasında biriktirdiği tüm parayı depremzedeler için verdiğini anlattı.

Kızının kocaman bir kalbe sahip olduğunu aktaran anne Kocaman, “Çok şükür böyle bir evladı yetiştirmişim Allah’a şükürler olsun. İnşallah sürekli böyle yufka yürekli, insanlara, herkese hayırlı bir evlat olur.” dedi.

Semanur ve ailesini makamında ağırlayan Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu da yaşanan deprem sonrası tüm Türk milletinin el ele verdiğini belirterek, “İnşallah hep birlikte, devlet millet olarak bu işin üstesinden geleceğiz. Bunun hem en büyük hem de en küçük örneği bu kızımızın yaptığı yardımdır. ‘Biriktirdiğim parayı depremzede kardeşlerime nasıl ulaştırırım’ diye bize geldi. Birlik, beraberlik ve dayanışma örneği gösterdi. Biz de kendisini AFAD’a yönlendirdik. Kızımıza çok teşekkür ediyoruz. Ailesine de teşekkür ediyoruz onu böyle duyarlı bir yetiştirdikleri için. Devletimiz de milletimiz de çok duyarlı hamdolsun. Bu yaraları hep birlikte el ele saracağız inşallah.” dedi. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz