MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAPSIZ’IN YARIYIL TATİLİ MESAJI
Kadirli ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız yarıyı tatili ile ilgili bir mesaj yayımladı.
“Salgın süreci, bizlere bir kez daha, birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi”dedi.
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyasTapsız, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Bu gün 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız” Salgın süreci, bizlere bir kez daha, birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu süreçte, okul yöneticilerimiz , öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz eğitim meşalesini birlikte taşıyarak birlik olma, ruhunun en güzel örneğini sergilediler.
Tatil dönemleri, öğrencilerimizin zihinsel ve bedensel olarak dinlenmeleri açısından önemli bir dönem. Öğrencilerimizin tatil dönemini verimli bir şekilde geçireceklerine ve ikinci döneme dinç bir şekilde başlayacaklarına inanıyorum.”ifadelerini kullandı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)