“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

MİLLETVEKİLİ GÜLSOY VE BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI ŞANLIYURT ESNAF VE KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİ
    • 4 Aralık 2023 - 08:14:36

Bir dizi ziyaret ve program dahilinde Sumbas’a gelen Ak Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy; Ak Parti Sumbas Belediye Başkanı A. Adayı İbrahim Şanlıyurt, Ak Parti İlçe Başkanı Erol Kaplan ve teşkilat mensubu ile esnaf ve Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran’ı makamında ziyaret gerçekleştirdiler.

Milletvekili Gülsoy’un ilçemizde görmekten onur duyduğunu belirten Şanlıyurt, Değerli Ak Parti Osmaniye Milletvekiilimiz Seydi Gülsoy, bugün ilçemizde ağırladık birlikte esnaf gezisi yaptık. İlçe Başkanlığımıza gelerek bizlere hitap etti. TBMM çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirdi. Bizde kendisiyle sohbet ettik. Projelerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Verimli bir görüş alış verişinde bulunduk. Ziyaretinden dolayı Milletvekili Seydi Gülsoy’a teşekkür ederim.”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz