Bir dizi ziyaret ve program dahilinde Sumbas’a gelen Ak Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy; Ak Parti Sumbas Belediye Başkanı A. Adayı İbrahim Şanlıyurt, Ak Parti İlçe Başkanı Erol Kaplan ve teşkilat mensubu ile esnaf ve Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran’ı makamında ziyaret gerçekleştirdiler.
Milletvekili Gülsoy’un ilçemizde görmekten onur duyduğunu belirten Şanlıyurt, Değerli Ak Parti Osmaniye Milletvekiilimiz Seydi Gülsoy, bugün ilçemizde ağırladık birlikte esnaf gezisi yaptık. İlçe Başkanlığımıza gelerek bizlere hitap etti. TBMM çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirdi. Bizde kendisiyle sohbet ettik. Projelerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Verimli bir görüş alış verişinde bulunduk. Ziyaretinden dolayı Milletvekili Seydi Gülsoy’a teşekkür ederim.”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)