MHP’de “ÇETİN ÖNSEL ” Adaylık Başvurusunu Yaptı.
İlçemizin sevilen esnaflarından yerel seçimlerde MHP’den Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu sevenlerinin yoğun katılımıyla MHP Kadirli İlçe Başkanı Severtürk Demirci’ye yapan ÇETİN ÖNSEL, katılanlara teşekkür etti.
ÖNSEL,Dostluk sevgiyle başlar, saygıyla devam eder, itimatla tamam olur.
Sizler; her zaman, her şartta beni yalnız bırakmadınız, birimiz, hepimiz, hepimiz, birimiz sözünün kanıtı oldunuz. her birinize ayrı ayrı minnettarım sağolun var olun birlikte el ele inşallah dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu