Osmaniye MHP’de mevcut İl Baaşkanı Yusuf Çomu ile “devam” kararı çıktı.
Konuya ilişkin MHP Osmaniye Merkez ilçe başkanı Mehmet Fatih Özdokur’un Açıklaması Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleri ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Edip Semih Yalçın Beyefendinin talimatıyla Pazar günü yapılacak olan Osmaniye İl Olağan Kongremize mevcut İl Başkanımız Sn. Yusuf Çomu beyefendi ile tek listeyle gidilecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)