Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

MHP Kadirli ilçe teşkilatının köy ziyaretleri yoğun ilgi görüyor
    • 22 Kasım 2021 - 08:19:52

MHP Kadirli İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak ve yönetim kurulu üyelerinin köy ziyaretleri yoğun ilgi görüyor.
Geçen hafta Yoğunoluk köyünü ziyaret eden Başkan Uçmak, bu haftaki Kümbet köyü ziyaretinde yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak vatandaşlardan gelen istek, öneri ve sorunları dinleyerek, çözüm konusunda istişarede bulunacaklarını söyledi.
MHP’nin, Türk milletinin sesi olduğunu ve Cumhur İttifakı’yla birlikte Türkiye’nin akıl ve gönül enerjisi olduğunu ifade eden Uçmak, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Asırlar önce Orhun’dan yükselen yüce buyruğu yüreklerinde taşıyan, Yüce Peygamber’in mübarek müjdesine sarılan kıymetli hemşerilerim;
Bazı anket şirketleri Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi hakkında algı yapmaya çalışmaktalar. Milliyetçi Hareket Partisi her gün daha da güçlenerek sahadadır. Görmesini bilenler için de her taraftayız. Yüce Allah’ın;
Türkiye’nin ve Türk milletinin
geleceğine sahip çıkma mücadelemizde, emeklerimizi karşılıksız bırakmayacağına yürekten inanıyorum. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen başta köy başkanımız Türkmen Ortak bey olmak üzere emeği geçen tüm ülküdaşlarımıza ve davetimize icabet eden tüm hemşerilerimize teşekkür ederim.”
Köy ziyaretlerine, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, 23. Dönem MHP Osmaniye Milletvekili Hakan Coşkun, MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadirli Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Coşkun Akgöllü, MHP il genel ve belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz