MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET
Kadirli belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ömer Tarhan Kadirli-Andırın Gelişim Platformu Derneği’ni ziyaret etti ziyaretlerde Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Alıcı, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ali Cinkara ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdullah Şahin ile ziyaret ederek yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla ilgili bilgi verdik. Güzel sohbetlerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz dedi
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)