MHP BAĞ MAHALLESİNDE İFTAR YEMEĞİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
MHP İlçe Başkanlığı tarafından Bağ Mahallesinde iftar yemeğinde vatandaşlarla buluştu.
Bağ Mahallesi Asena Caddesi üzerinde düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ömer Tarhan, MHP Milletvekili Adayı Doç.Dr.Hakan Hakkoymaz, MHP İlçe Başkanı Severtürk Demirci, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Alıcı, MHP Osmaniye Milletvekili Aday Adayları, Türkav Başkanı Levent Binici ile birlikte kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
İftar programında konuşan MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Doç.Dr. Hakan Hakkoymaz MHP’nin ülkenin sigortası olduğunu söyleyerek destek istedi.
Devletimize vatanımıza ve milletimize sahip çıkmak için sandıklara gitmenizi ve İradenizi ortaya koyarak devletimizi masanın üzerine koyarak pazarlık haline getirenlere gereken cevabı vermenizi istiyorum dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)