MEHMETLİDE YAZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
Mehmetli Beldesinde yaz Kur’an kurslarında eğitim alan öğrenciler kahvaltıda bir araya geldi.
Mehmetli Beldesi Armağanlı Köyü Camiinde Yaz Kur’an kurslarına katılan öğrencilere yönelik düzenlenen sosyal aktiviteler, din eğitimlerini daha çok sevdiriliyor.
Yaz Kur’an kursunda eğitim alan öğrenciler, bir yandan Kur’an-ı Kerim’i tecvidli öğreniyorlar ve bir yandan da sosyalleşerek eğleniyorlar. Kur’an kursuna gelen öğrenciler aynı zamanda düzenlenen sosyal faaliyetlerle de güzel vakit geçiriyorlar.
Düzenlenen kahvaltı proğramına, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu,Sumbas İlçe Müftüsü İbrahim Akyüz,İmam Enes Gül ve Armağanlı Mahalle Muhtarı Kemal Akkoca katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu