SİMÜLASYON DENEME SINAVI GERÇEĞİNİ ARATMADI

SİMÜLASYON DENEME SINAVI GERÇEĞİNİ ARATMADI

KADİRLİ’DE FECİ KAZA: 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

KADİRLİ’DE FECİ KAZA: 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

KADİRLİ ANDIRIN KARAYOLUNDA KAZA 4 YARALI

KADİRLİ ANDIRIN KARAYOLUNDA KAZA 4 YARALI

EMNİYETTEN HUZUR VE GÜVEN DENETİMİ..

EMNİYETTEN HUZUR VE GÜVEN DENETİMİ..

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

MEHMET NURİ ARIOĞLUNDA 7-19 YAŞ KURS FİNALİ
    • 30 Kasım 2018 - 08:07:02

Mehmet Nuri Arıoğlu İlkokulunda 08/10/2018 ile 26/11/2018 tarihleri arasında düzenlenen aile eğitimi (7-19 yaş) kursu sonrasında eğitime katılan 14 kursiyere katılım belgesi verildi.
Program saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve kurs öğretmeni Ahmet BAL’ın konuşmasıyla başladı. Ahmet BAL konuşmasında kursun veriliş amacından ve kursta yapılan etkinliklerden bahsetti. Mehmet Nuri Arıoğlu Ortaokulu müdürü Mehmet ALAYBEYOĞLU’da konuşmasında bu tür kursların düzenlenmesinin önemine vurgu yaptı Mehmet Nuri Arıoğlu İlkokulu müdürü Selim YİĞİT ise yaptığı konuşmada programa katılan misafirlere hoş geldiniz, talep olduğu sürece bu tür kursları etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz, çünkü anne babalar maalesef iyi niyetle, doğru yaptığını zannederek yanlış yapıyorlar. Öncelikle bunların düzeltilmesi lazım dedi. Bu anlamda büyük bir özveri ile mesaisinden sonra okulumuza gelerek bu kursu veren Kadirli Atatürk Anadolu Lisesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı Ahmet BAL hocama, kursa katılan kursiyerlerimize ve davetimize icabet eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyorum, dedi.
Ayrıca önümüzdeki günlerde küçük çocukları dolayısıyla kursa katılamayan velilere de aile eğitimiyle ilgili kurslar düzenleneceği , veliler kursta iken çocuklara yönelik oyun film izleme gibi etkinliklerin düzenleneceği belirtildi. Programa katılan Şube Müdürü Kasım KOCABAŞ’ta kursun düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi. Kursa katılan veliler kursun kendilerine kattıklarıyla ilgili yazmış oldukları mektupları okudu. Kursun hem eğitim anlayışlarına hem de aile içi iletişime çok büyük katkı sağladığını vurguladılar. Bu tür kursların düzenlenmesini istiyoruz, dediler. Konuşmaların ardından 14 kursiyerin katılım belgelerinin verilmesine geçildi. Belgeler kursiyerlerin çocukları ve misafirler tarafından verildi. Program Sabahattin KAYA’nın sazları eşliğinde Şube Müdürü Kasım KOCABAŞ, Şule SESLİ ve Selim YİĞİT’in söylediği bir birinden güzel türkülerle sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz