Kadirli’de Mehmet Nuri Arıoğlu ilkokulu tarafından okul aile birliği ve velilerin katkıları, okul idarecilerinin desteği ile hazırlanan aşure öğrencilere ve velilere ikram edildi.
Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Osmaniye milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız, ilçe milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetiler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Okul Müdürü Selim Yiğit, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden aşure etkinliğini geleneksel hale getireceklerini söyledi.
Kazanların başına geçerek katılımcılara aşure dağıtan Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ise etkinlikte emeği geçenleri tebrik etti.
Yapılan duaların ardından Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte okul aile birliği ve velilerin katkıları, okul idarecilerinin desteği ile hazırlanan aşure, öğrencilere ve velilere ikram edildi. Menderes Özat
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)