MEHMET NURİ ARIOĞLU İLK OKULUNDAN YERLİ MALI ETKİNLİĞİ
Kadirli’de yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında Mehmet Nuri Arıoğlu ilkokulunda Yerli Malı Haftası kutlandı.
Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası etkinlikleri kapsamında öğrenci ve veliler evlerinden getirdikleri diğer gıdaların yanında özellikle mayalı çörekler ve tarhana çorbası ile birbirinden güzel yiyecekleri sınıf ortamında arkadaşları ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.
Minikler, yapılan etkinlikle aralarındaki kardeşlik, birlik,beraberlik ve paylaşım bağlarını güçlendirdiler.
Etkinlik hakkında konuşan okul müdürü Selim yiğit,Özellikle çocukların yerli malı kullanımına özendirilmesi gerektiğini belirterek yabancı gıdaların revaçta olduğu şu günümüzde özellikle yerli mallarının tüketilmesi hem sağlık hem de ekonomik açıdan büyük önem arz ediyor.Kutlamış olduğumuz yerli malı haftası hem bu amaçla hem de bu etkinlikler sayesinde öğrenciler paylaşmayı ve yardımlaşma duygusunu da tatmış oluyorlar dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)