Mehmet Batuhan Telsiz, Arguvanspor’da
Sumbaslı genç futbolcu Mehmet Batuhan Telsiz, Malatya’nın güçlü takımlarından biri olan Arguvanspor’a transfer oldu.
2004 doğumlu hemşerimiz Mehmet Batuhan Telsiz, altyapısına Mersin Spor’da başladı. Devamında süper Ligde Mücadele eden Osmanlıspor’un altyapısında yer aldı.
Devamında U14 Milli takım aday kadrosuna çağrıldı.
Sumbas Armağanlı Köyünden Suat Telsiz’in oğlu Mehmet Batuhan Telsiz, Malatya Arguvan Spor takımıyla sözleşme imzalayarak profesyonel futbol hayatına adım atmıştır. Sumbas Haber olarak başarlı sporcumuza Futbol hayatında ve yeni takımında başarıları dilerken, Sumbasılı bu gencimizle gururduyduk bu başarıdan dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)