ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

MATEMATİK DEHALARI İMAM HATİP’DE YARIŞTILAR
    • 10 Mart 2020 - 06:57:13

Şehit Mehmet Acar İmam Hatip Ortaokulu UNESCO: 14 Mart Dünya Matematik Günü Etkinlikler kapsamında İHO Matematik Dehaları Yarışması düzenledi. İlçe Genelindeki 4. Sınıf öğrencilerinin müracaat ettiği yarışmaya 565 öğrenci katıldı. Öğrencilerimize matematik sevdirmek, sınav streslerinden uzak tutmak amacıyla düzenlenen yarışmaya gelen öğrencilerimiz Palyaçolar eşliğinde karşılandı ve Yarışma Sınavının bitiminde yine palyaçolar tarafından pamuk şekeri ikram edildi.
Yarışma için çocukları ile birlikte gelen veliler, Yarışma sınavının hazırlanmasında ve uygulanmasından memnun kaldıklarını, bu konuda gayret gösteren Okul İdaresine ve öğretmenlerine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve katılan tüm öğrencilere teşekkür ettiler.
Okul Müdür İsmail MELTEM, Yarışanın sonunda dereceye giren öğrencilerimizin ödüllendirileceğini; Birinci olan öğrencimize Tablet, kinci olan öğrencimize bisiklet, üçüncü olan öğrencimize paten, dört ve beşinci olan öğrencilerimize akıl ve zekâ oyunları seti, altı ile onuncu sıra arasında olan öğrencilerimize ise sanatsal eğitim malzemesi hediye edileceğini belirtti. Öğrencilerimizin hediyeleri Dünya Matematik Günü’nde düzenlenecek törenle vereceğiz dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz