ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

M1 Eğitim Kurumları’nın ücretsiz Kayıt ve Tanıtım Sınavı’nı kaçırmayın
    • 7 Ocak 2020 - 07:05:32

Kadirli’nin eğitim alanında en önemli “Başarılarına İmza atan kadrosu” tarafından kurulan ve 1 Haziran’da derslerine başlayacak olan M1 Eğitim Kurumları, 11 Ocak ve 12 Ocak tarihlerinde ücretsiz Kayıt ve Tanıtım Sınavı düzenliyor.
Konuyla ilgili olarak M1 Eğitim Kurumları yetkilileri, 3,4,5,6,7 ve 9,10,11’nci sınıf öğrencilerine yönelik Cumartesi ve Pazar günü düzenleyecekleri kayıt ve tanıtım sınavına müracaatların devam ettiğini söyledi.
Velilerden geç kalmamaları konusunda uyarılarda bulunan M1 Eğitim kurumları yetkilileri, bilgi için velilerimiz ve öğrencilerimiz 0 544 718 1010 nolu telefonu arayabileceklerini ifade ettiler.
Kadirli’de eğitim alanında çok büyük başarılarına imza atan kadro ile yola çıktıklarını ifade eden M1 Eğitim Kurumları yetkilileri, şunları kaydetti:
“Kurumumuz, Kadirli’de Uzun Çarşı Caddesi’nde M1 Matematik, Adliye Civarında M1 LGS şubelerinin ardından İtfaiye Müdürlüğü yanındaki Benim Çarşım AVM üzerinde 3’ncü şube olarak LGS-TYT-AYT alanlarında tüm dersler ile hizmete giriyor. 11 Ocak Cumartesi ve 12 Ocak Pazar günü yapacağımız kayıt ve tanıtım sınavlarında 3,4,5,6,7 ve 9,10,11’nci sınıf öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Öğrencilerimiz sınavlara başvurularını şubelerimizden veya telefondan yapabilirler. Kadirli için en iyisini verecek olan başarılı kadro ile tanışmak isteyen değerli velilerimizi M1 Eğitim Kurumlarımıza bekliyoruz.” Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz