İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

KÜRSAD- KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ İŞBİRLİĞİ İLE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYELERİ DAĞITILDI
    • 14 Haziran 2023 - 17:54:32

KÜRSAD- KADİRLİ GAZETECİLER CEMİYETİ İŞBİRLİĞİ İLE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYELERİ DAĞITILDI
Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti ortak projesi “BİR GÜLÜŞ YETER” öğrencilere karne hediyesi proğramı kapsamında 6 okulda gerçekleştirildi Kırtasiye, çanta ve kıyafetlerden oluşan hediyeler öğrencilere verildi.
Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Mustafa Çakar, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Osmaniye Milli Eğitim Şube Müdürü Erbay Tan, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Anadolu Ajansı Kadirli Temsilcisi Menderes Özat, TRT Kadirli muhabiri Hanifi Dörgöz , Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir, Yeni Kadirli Gazetesi’nden Hüseyin Yılmazer, KÜRSAD üyesi Batuhan Çakar ve okul müdürlerinin katıldığı etkinlik altı okulda gerçekleşti. Halet Çambel İlkokulu, Ali Mümtaz Sayman İlkokulu, İstiklal İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, M. Konaklı İlkokulu ve Kümbet İlkokulu’da yapılan karne hediyesi “BİR GÜLÜŞ YETER” proğramında öğrenciler hediyeler ve ikramlarla mutlu oldular.
Proğramda konuşan KÜRSAT Başkanı Mustafa Çakar; ” Kadirli’li hayırsever akademisyenlerden oluşan Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti birlikte başlattığımız hayırsever arkadaşlarımızın katkı verdiği bu yardım projesiyle bu yıl altı okula ulaşmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu projeyi daha genele yayarak tüm okullara ulaşacağız” diye konuştu.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise, yapılan etkinliklerin öğrencileri çok mutlu ettiğini belirterek ” Öğrencilerimizin, çocuklarımızın bir gülüşü dünyaya değer. Onlar yarınlarımız teminatıdır. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle öğrencilerimizin başarılarını alkışlamak, onlara destek olmak istiyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızdan önümüzdeki öğretim yılı başındaki proğramımıza katkı vermek isteyenler bizlere ulaşsın. Diyoruz ki öğrencilerimizin BİR GÜLÜŞÜ DÜNYAYA DEĞER ” şeklinde konuştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız da emeği geçenlere teşekkür ederek, öğrencilere tatillerini guzrl şekilde değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz