“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Kur’an kurslarındaki çocuklara sağlıklı yaşam eğitimi
    • 25 Temmuz 2019 - 07:01:29

Kadirli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ilçedeki yaz Kur’an kurslarına katılan öğrencilere yönelik “Sağlıklı Nesiller” etkinliği düzenlendi.
Etkinlik kapsamında Kur’an kurslarına giden sağlık görevlileri, çocuklara sağlıklı beslenme, spor, kişisel hijyen ile ağız ve diş sağlığı konularında eğitim verildi. Öğrencilere ayrıca omurga sağlığı, sigara, alkol ve uyuşturucu bağımlığı, akran zorbalığı ve teknolojik aletlerin doğru kullanılması hakkında da bilgiler verildi.
Uzman Klinik Psikolog Fatih Kirişçi, proje kapsamında sağlıklı beslenme ve hareketli yaşama teşviki, kişisel hijyen, ağız ve diş sağlığı konularında bilgilendirilmesi ile çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşviki konularında farkındalığın arttırılması amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlendiğini söyledi.
Kursa katılan öğrencilerden Ayşe Melis Cankurt ise, sağlık müdürlüğü görevlilerinin kendi sağlıkları açısından önemli bilgiler verdiklerini ifade etti.

Kaynak: AA

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz