“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KTSO’NUN HAZIRLADIĞI PROJEYE 180 BİN EURO DESTEK
    • 20 Temmuz 2023 - 07:42:50

KTSO’NUN HAZIRLADIĞI PROJEYE 180 BİN EURO DESTEK

PROJE İLE 18-29 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÜNİVERSİTE ÖGRENCİLER İLE İŞSİZ GENÇLER VE KADINLAR İSTİHDAM EDİLECEK
Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan proje 180 bin Euro destek aldı.
Proje ile üniversite öğrencileri, işsiz gençler ile Kadınları kapsayan 50 kişinin istihdamının yapılacağını söyleyen Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel Odamız tarafından İlçemizin gelişimi için yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz dedi.
Yüksel yaptığı açıklamada ” T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın “Cinsiyet Eşitliği Odağında Geleceğin İnsana Yakışır İşleri Yaklaşımının Desteklenmesi Operasyonu (FOW)” kapsamında; insana yakışır bir iş geleceği açısından tarım sektöründe gençlerin ve kadınların istihdamının artırılması amacıyla hazırlanmış Odamız AB Projesi (FOW), uygulamaya değer görülerek onaylanmıştır.
Bakanlık tarafından onaylanmış olan ve 18-29 yaş aralığındaki üniversite öğrencileri ile işsiz gençler ve kadınlardan oluşan 50 kişinin istihdamını sağlayacak toplam 180.000,00 EURO bütçeli Proje Sözleşmesi Ankara Sözleşme Makamında imzalanmış olup, Odamızın yürüteceği bu projenin İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz