KÖY OKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI
Eğitim ve öğretimde başarı çıtasını yüksek tutan Osmaniye’deki çok sayıda okul,sportif ve sosyal etkinlik projeleriyle de adından söz ettiriyor.
Bunlardan biride Kadirli,Teaş Aslantaş Hes Ortaokulu olarak göze çarpıyor.Fen liseleri başta olmak üzere çok sayıda öğrencisinin bursluluk sınavları kazandırdığı okul,
yenilikçi eğitiminin yanı sıra, sportif başarılarla da adından söz ettiriyor.
Son 4 yıldır üst üste kız futbol takımı il 2’incisi olurken,geçtiğimiz günlerde yapılan turnuvada bu yıl şeytanın bacağını kırarak il birincisi oldular.Bölge finallerine katılmaya hak kazanan sporcular,kupayı getirmede kararlılar.
Final maçında takımın oyuncularını tebrik eden Kadirli ilçe milli eğitim müdürü İlyas Tapsız,hem spordaki hemde eğitimdeki başarıları nedeniyle öğretmenleri ve okul idaresini de bu başarılarından dolayı kutladı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu