Koronaya yakalanan mesai arkadaşları için anlamlı ve duygulu destek geldi.
Kadirli ilçesinde Rahatsızlanan ve korona virüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavisine başlanan sağlık çalışanını mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.
Kadirli Devlet Hastanesinde veri giriş personeli olarak çalışan genç kadın, yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı. korona tanısı konulan genç kadın için çalıştığı hastanede izolasyona alınarak tedavisine başlandı.
Mesai arkadaşları sağlık çalışanı arkadaşlarına bir sürpriz yaparak Hastane bahçesinden moral alkışlı destekte bulunup yanında olduklarını hissettirdiler.
Çok geçmiş olsun temennilerinde bulunan mesai arkadaşları ,Genç kadını bir an önce sağlıklı bir şekilde aralarında görmek istediklerini belirttiler.
Pencereden mesai arkadaşlarına bakan genç kadın ise arkadaşlarının bu hassasiyetinden dolayı oldukça duygulandığı görüldü.
Arkadaşları adına konuşan Sağlık çalışanı Özgül Demiray,bizler de kovid savaşçısıyız.Arkadaşımız da kovidle savaşırken hasta oldu.En yakın zamanda aramıza dönmesini bekliyoruz kendisine Allah’tan acil şifalar diliyoruz inşallah dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)