Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

Kadirli’de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Kadirli’de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

KORONA VİRÜS SAVAŞÇILARINDAN MESAİ ARKADAŞLARINA ANLAMLI DESTEK
    • 28 Eylül 2020 - 19:09:09

Koronaya yakalanan mesai arkadaşları için anlamlı ve duygulu destek geldi.
Kadirli ilçesinde Rahatsızlanan ve korona virüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavisine başlanan sağlık çalışanını mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.
Kadirli Devlet Hastanesinde veri giriş personeli olarak çalışan genç kadın, yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı. korona tanısı konulan genç kadın için çalıştığı hastanede izolasyona alınarak tedavisine başlandı.
Mesai arkadaşları sağlık çalışanı arkadaşlarına bir sürpriz yaparak Hastane bahçesinden moral alkışlı destekte bulunup yanında olduklarını hissettirdiler.
Çok geçmiş olsun temennilerinde bulunan mesai arkadaşları ,Genç kadını bir an önce sağlıklı bir şekilde aralarında görmek istediklerini belirttiler.
Pencereden mesai arkadaşlarına bakan genç kadın ise arkadaşlarının bu hassasiyetinden dolayı oldukça duygulandığı görüldü.
Arkadaşları adına konuşan Sağlık çalışanı Özgül Demiray,bizler de kovid savaşçısıyız.Arkadaşımız da kovidle savaşırken hasta oldu.En yakın zamanda aramıza dönmesini bekliyoruz kendisine Allah’tan acil şifalar diliyoruz inşallah dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz