Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Savrun Çayı üzerine Eylül ayında yapımına başlanılan köprülerin yılbaşında hizmete gireceğini söyledi.
Başkan Tarhan, köprü çalışmaları ile ilgili yetkililerden bilgi aldıktan sonra yaptığı açıklamada, seçim zamanında verdiği sözlerden birisi olan köprü çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, “Söz verdiğimiz gibi köprülerimizin yapımı hızla devam ediyor. Köprülerimiz için kolonları geldi. Yerleştirme çalışmalarına başlandı. Allah izin verirse yılbaşına kadar köprülerimizi ve bağlantı yollarını bitirerek halkımızın hizmetine sunacağız.” diye konuştu
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)