Kadirli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından,geçtiğimiz günlerde Yıkılan eski Polis Lojmanı ve Sağlık Ocağı yerinde yeşil alan çalışmalarına başlandı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan,İnşallah kısa sürede tamamlayarak Vatandaşlarımızın nefes alabileceği bir yeşil alanı Kadirlimize kazandıracağız dedi.
Çalışmaları meraklı bakışlar arasında izleyen vatandaşlar da buranın yeşil alan olması en büyük isteğimizdi diyerek, Başkan Tarhan’a böyle bir hizmetten dolayı teşekkürlerini ilettiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)