Dünyada ve ülkemizde fazla kilo, obezite ve şeker hastalığı gibi sağlık sorunları giderek artıyor ancak yapılan müdahale ve tedaviler yetersiz kalıyor. Bu konulara açıklık getirmek üzere 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 17.30’da KAVAK Adana Şubesi lokalinde Doç. Dr. Kenan Topal tarafından verilecek olan ‘Yeni Gelişmelerin Işığında Sağlıklı Beslenme Önerileri’ konferansına bütün hemşehrilerimiz davetlidir.
Adres: Toros Mahallesi Barış Manço Bulvarı 78174 Sk.Bindebir Apartmanı Çukurova
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)