Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düziçi Temsilciliği’ni ziyaret etti.
Ziyarette Düziçi İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Serkan Esen’de yer aldı. Dernek Başkanı Muhittin Göl ve şehit yakınları ile bir süre sohbet eden Albay Sancaktar ve Albay Bilacan, tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını ifade ederek, ailelerine sabırlar dilediler. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi sunan Başkan Muhittin Göl ise ziyaretlerinden dolayı tüm şehit yakınları adına, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan’a teşekkür etti. Muhittin Göl, “Yapılan bu ziyaretler nezdinde unutulmadığımızı bilmek bizleri sevindiriyor, mutlu ve memnun oluyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Devletimizi milletimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Rabbim askerimize, polisimize zeval vermesin” diye konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)