Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

KIZILAY´DAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE İKRAMLI TEŞEKKÜR
    • 14 Nisan 2020 - 07:18:30

Kadirli’de uygulama noktasında görev yapan Güvenlik güçlerine Kızılay şubesinden ikramlı teşekkür geldi.
Kadirli ilçesinde Korona virüs salgını nedeniyle özveriyle çalışan güvenlik güçlerini, görevleri başında bir sürpriz yaparak ziyaret eden Kızılay gönüllüleri tatlı,pasta,kurabiye,kek,sıkman köfte ve meyve suyu ikramında bulundu.
Şehrin giriş ve çıkışlarında oluşturulan kontrol noktalarında görev yapan Polis ve Jandarma görevlilerine destek vermek ve teşekkür etmek amacıyla kendi evlerinde yapmış oldukları hamur işlerini ikram ettiler.
Kızılay gönüllüleri yaptıkları bu sürprizle güvenlik güçlerinin gönüllerini kazandılar.
Kızılay şube başkanı Zafer Biçer, Kadirli Kızılay şubesi olarak (COVID-19) hastalığı sebebiyle Ülkemiz genelinde görev yapan Güvenlik güçlerimize destek olmak onların yanında olduğumuzu belirtmek amacıyla Kızılay gönüllülerimizin ve Annelerimizin yapmış olduğu ikramları kendilerine sunarak görevimizi yerine getirmek istedik.Onların yanında olduğumuzu bildirmek istedik.Bizler Kadirli Kızılay şubesi olarak ve tüm Kızılay ailesi olarak Devletimizin ve Emniyet görevlilerimizin yanındayız. onlar bizim göz bebeğimizdir dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz