UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KIRGIZİSTAN’DAN TGK DIŞ İLİŞKİLER GENEL KOORDİNATÖRÜ YENİ’YE ONUR ÖDÜLÜ
    • 28 Aralık 2022 - 10:27:31

KIRGIZİSTAN’DAN TGK DIŞ İLİŞKİLER GENEL KOORDİNATÖRÜ YENİ’YE ONUR ÖDÜLÜ

-Kırgızistan Devlet Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından her yıl sonu takdim edilen onur ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. Kırgızistan Türkiye medya çalışmaları nedeniyle Devlet Televizyonu Genel Müdürü Kairat Imanaliev, bu yıl onur ödülüne Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Dış İlişkiler Genel Koordinatörü Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Kurucu Genel Başkanı ve Onursal Başkanı Mevlüt Yeni’yi layık gördü.

 

Kırgızistan Devlet Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürü Kairat Imanaliev, TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı Yeni’nin konuğu olarak Antalya’ya geldi. Devlet Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürü Kairat Imanalie Türkiye ziyaretinde Mevlüt Yeni’ye onur madalyası takdim etti.

Kırgızistan Devlet Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürü Kairat Imanaliev’e, Hukuk Departmanı Başkanı Maksat Tolenov, Finans ve Ekonomi Başkanı Karmanın Başı Nurgul Jumabaeva, Ulusal Kanal 1. Başkanı Almaz Kasymaliev ve Antalya Kırgızistan İş İnsanları Dernek Başkanı Peri Asanaalieva Antalya’da biraraya gelerek Türkiye Kırgızistan medya kurumları arasında yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

 

Onur ödüllerinin Kırgızistan Devlet Radyo Televizyon Kurumu tarafından önemli hizmetler veren insanlara verildiğini söyleyen Genel Müdür Kairat Imanaliev, ” Bu yıl onur ödülünün birini son yıllarda Kırgızistan Türkiye arasında devletler düzeyinde yapılan güzel çalışmalara medya alanında da önemli çalışmaları ile katkı sağlayan ilişkilerimizin gelişmesine ve Kırgızistan medyasının gelişimine özellikle kurumumuzun dışa açılımına katkıları, Türk dünyası Medya birliği’ni oluşturma çalışmaları ve çabası içinde olan Mevlüt Yeni’ye vermiş bulunuyoruz. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu ile kurumumuz daha yakın çalışmalar yaparak birlikte Türkiye-Kırgızistan arasında sağlam bir medya köprüsü kuracağız” diye konuştu.

 

“BU ÖDÜL BANA CİDDİ SORUMLULUK YÜKLEDİ”

Heyeti Antalya’da misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Dış İlişkiler Genel Koordinatörü Mevlüt Yeni, “Türk dünyası medya işbirliği ve ilişkilerine önem veren bir gazeteci olarak Kardeş ve Dost ülke Kırgızistan Devlet Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından şahsıma layık görülen bu onur ödülü ve madalyasının benim için manevi değeri çok büyüktür. Layık görenlere şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bu onur madalyası iki ülke arasında kurmaya çalıştığımız medya köprüsü emeklerimizin tacı olduğu kadar şahsıma ciddi sorumluluklar da yüklemiştir. Büyük turan birliğinin kurulması çalışmalarına ülkelerarası medya işbirliği çalışmaları ile katkı sağlamak en büyük hedef ve hayalimdir. Bu uğurda durmadan çalışmaya devam” edeceğim dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz