Kadirli’de, telefonda kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan C.E., yakalandı.
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü, 10 Nisan’da cep telefonuyla dolandırıcıların ulaştığı A.Y.’ye suça karıştığını, kendisini aklamaya uğraştıklarını belirterek, para ve altın talep edip dolandırmaya çalışan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. A.Y.’nin evinin çevresinde güvenlik tedbirleri alan ekipler, para ve altınların olduğu poşeti almak için gelen C.E.’yi kovalayıp yakaladı. C.E.’nin üzerinde yapılan aramada iki cep telefonu ve M.A. adına düzenlenmiş 4 banka dekontu ele geçirildi.
630 BİN TL DOLANDIRMIŞ
C.E.’nin üzerinden çıkan banka dekontunu inceleyen polis, dekontta adı geçen M.A.’nın Mersin’in Silifke ilçesinde emniyet müdürlüğüne 630 bin TL dolandırıldığını belirtip, suçluların yakalanması için müracaatta bulunduğunu saptadı. Gözaltına alınan C.E., adliyeye sevk edildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)