KELEŞ AİLESİ’NE BELEDİYE SAHİP ÇIKTI
Kadirli Belediye Kültür Sosyal Ekipleri Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ın talimatıyla Keleş ailesini ziyaret etti.Alileye Gıda, Odun, günlük ekmek ve yemek verilecek olup ayrıca istediği mutfak tezgahı yaptırılacak.Aile daha önce belediyeden bu tüm hizmetleri alıyordu ancak 4 aydır Antalya’da oldukları için orada da bulduğu işten ayrılıp Kadirli’ye döndüklerinde belediyeye döndüklerini haber etmediğinden belediye ekiplerininde haberi olmadığından yardımlar durdurulmuştu. Aile tekrar Kadirli de olduğu için bundan sonra belediye düzenli bu yardımlarına devam edecek.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)