UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kederoğlu’ndan 10 Ocak Gazeteciler Günü Ziyareti
    • 11 Ocak 2022 - 08:13:07

Kederoğlu’ndan 10 Ocak Gazeteciler Günü Ziyareti
Siyasetçi ve İşadamı İrfan Kederoğlu, Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, gerek Kadirli siyasetinde gerek Kadirli iş hayatında İrfan Kederoğlu’nun aktif biri olduğunu söyleyerek “İrfan Kederoğlu hem siyasette, hem de ticarette çağdaş ve modern bir anlayışa sahip. Bu özelliği ile toplumun takdir ettiği bir kişidir. Çalışan Gazeteciler Günü’nü unutmayıp bizi ziyaret ettiği içinde ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Kederoğlu ise, gazeteciliğin çok zor bir meslek olduğunu ifade ederek, ”Haberleri sizden alıyoruz. Her yerde zor şartlar atlında çalışıyorsunuz. Böyle bir günün olması ve sizlerle bir araya gelmek bizim için büyük bir mutluluktur.”diye konuştu.
Siyasetçi ve İşadamı İrfan Kederoğlu’yla birlikte Kadirli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden MHP Adana Çukurova Eski İlçe Başkanı İbrahim Kara “ Tüm Gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı”
Ziyarette Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri Kadirlim Gazetesi Sahibi E. Yüksel İbicioğlu, Sıla Gazeteci Sahibi Fatih Balcılar, Özgün Gazetesi Sahibi Mehmet Demir, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu Ajansı Muhabiri ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Menderes Özat ile Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer Hazır bulundular..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz