KAYMAKAM TAŞKIRAN ÖĞRENCİLERE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ
Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan TAŞKIRAN Adana İMKB Fen Lisesini kazanan Furkan TOPBAŞ’ı ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliğini kazanan Güllü Sultan ÇULLU’yu makamında kabul etti.
Kaymakam Mehmet Furkan TAŞKIRAN her iki öğrencimize göstermiş oldukları başarılarından dolayı bilgisayar vererek ödüllendirdi ve başarılarının devamını diledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)