KAYMAKAM TAŞKIRAN İFTAR KONUĞU OLDU
Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran ev ziyaretinde Ersoy Demiroğlu, ve Mehmetli Beldesinde Şehit Umut EYVAZ’ın annesi Lütfiye EYVAZ ve ailesinin konuğu oldu.
iftar sofrasına konuk oldu. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü YEŞİLYURT ve İlçe Müftüsü İbrahim AKYÜZ yer aldı.Kaymakam Taşkıra iftar öncesinde ailelerle ile bir süre sohbet etti, Hayırlı Ramazanlar diledi.
Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. Kaymakam Taşkıran , bu mübarek Ramazan’da vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.Yüksel İBİCİOĞLU
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)