Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Tiyatro ile öğreniyorum” projesi kapsamında ilkokul öğrencilerine “tiyatro” ile görgü ve davranış kuralları anlatılıyor etkinliğine katıldı.
Orhan, beraberinde İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu ile birlikte Dadaloğlu İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik sevgi, saygı, iyilik, doğruluk, temizlik, vatan ve millet konularını içeren tiyatro gösterisini izledi.
Projeyi çok güzel bulduğunu ifade eden Kaymakam Tamer Orhan, öğrencilere yönelik düzenlenen çok önemli tiyatro etkinliğinde emeği geçen İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu ile diğer ilgilileri kutladı.
Öğrencilerin yanlış ve olumsuz davranışlardan uzaklaşması hedeflenen projenin örnek bir proje olduğuna dikkati çeken Orhan, “İyi insan, iyi vatandaş yetiştirilmesi, olumlu davranışlar kazandırılması çerçevesinde amacımıza ulaştığımız görülüyor. Sevgili çocuklarımızın çok eğlendiklerini, oyuna katıldıklarını gördüm. Onların saygılı, doğruluğu ilke edinmiş, teşekkür etmeyi bilen, çevreye ve doğaya saygılı, temiz, merhametli bireyler olacaklarına inancım tamdır.İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Şube Müdürümüze, oyunda rol alan gençlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)