YILLARIN DENEYİMİ EMEKLİ POLİS SONER YAĞBASAN TRAFİK BİLİRKİŞİSİ OLARAK SELÇUK YİĞİT SİGORTA’DA 

YILLARIN DENEYİMİ EMEKLİ POLİS SONER YAĞBASAN TRAFİK BİLİRKİŞİSİ OLARAK SELÇUK YİĞİT SİGORTA’DA 

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FEN LİSESİ KAMPÜSÜ AÇILDI

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FEN LİSESİ KAMPÜSÜ AÇILDI

Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

KAYMAKAM, MİLLETVEKİLİ VE BELEDİYE BAŞKANINDAN OKUL ZİYARETLERİ
    • 10 Eylül 2021 - 10:02:52

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık,Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan, ilçedeki bazı Okulları gezerek öğrenci ve Öğretmenlerle bir araya geldi.
Yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla okullarda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Arık,Durmuşoğlu ve Tarhan,2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının hayırlara vesile olması temennilerinde bulunarak tüm Eğitimci ve Öğrencilere başarılar diledi.
Kadirli ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız,çeşitli bilgilendirmeler yaparak Eğitim ve Öğretim yılına sorunsuz girdiklerini,yüz yüze eğitime başlanan okulların tamamında gerekli tedbirlerin alındığını belirtti.
İlçe Kaymakam Ahmet Arık, İlçedeki tüm okulların yeni Eğitim yılına hazır olduğunu belirterek, velilerin gönül rahatlığıyla çocuklarını Okullara gönderebileceğini söyledi.Yüz yüze Eğitime başlanması dolayısıyla sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Arık,
Öğretmenlere de seslenerek Eğitim ve Öğretimin yanında çocuklarımıza bizleri biz yapan Milli ve Manevi değerlerimiz de aşılanarak ailesine,çevresine ve Ülkesine faydalı bireyler olmak için bir gayretin içerisinde olmalıyız dedi.
Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’da, yeni bir eğitim-öğretim yılına başlanmasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu bir dönem başladı. Eğitimde Marka olan ilçemizde evlatlarımıza,öğretmenlerimize,velilerimize ve tüm Eğitim çalışanlarımıza sağlıklı başarılı ve mutlu bir Eğitim dönemi diliyorum dedi.
Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan’da,Okullarımız açılmadan önce Belediye olarak tüm tedbirleri aldıklarını, gerekli temizlik ve dezenfekten işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirtip hijyen olarak Okulları yeni Eğitim öğretim yılına hazır hale getirdiklerini söyleyerek, Eğitim çalışanlarına ve öğrencilerimize başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.
Ziyarete Ak Parti ilçe Başkanı İsmail Oruç,Gençlik kolları başkanı Hakan Narcıoğlu ve bazı Belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz