KAYMAKAM BAKIR KADİRLİ ÖRNEGİ PROJESİ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi öğrencileri, TÜBİTAK Lise öğrencileri proje yarışmalarında “Fen, Anadolu ve imam-hatip Lisesi öğrencilerinin Toplumsal Cinsiyet Rollerine Bakış Açılarının Karşılaştırılması (Kadirli Örneği)” adlı proje Adana bölge finallerinde bölge 2. olmuştur. Öğrenciler İkbal Sena Yenilmez, Nisanur Kösyanlı, Aybüke Özkan ve danışman öğretmen ibret Dal’a ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’ın da katılımıyla Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır tarafından ödülleri verildi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)