Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık,son günlerde artış eğilimi gözlenen vaka sayıları üzerine önemli acıklamalarda bulunarak vatandaşları daha duyarlı olmaya çağırdı.Arık yaptığı açıklamada şunları kaydetti;Sevgili vatandaşlarımız, malum olduğu üzere Coronavirüsle mücadele sürecimiz devam etmektedir. Son Günlerde Coronavirüs tekrar yükselişe geçmiş olup; vaka sayıları artış göstermektedir.
Bu nedenle sosyal hareketliliğin en asgariye düşürülmesi, sosyal ortamlarda mutlaka maske takılması,el yüz temizliği ve hijyenine dikkat edilmesi,ellerin sık sık yıkanması,aile,ev,komşu,ziyaretlerinin en asgari seviyede tutulması; mümkünse hiç yapılmaması Coronavirüsle mücadelede önem arz etmektedir.
Ateş, öksürük, solunum sıkıntısı gibi şikayetleri olan vatandaşlarımızın en yakın sağlık kuruluşuna başvurmaları gerekmektedir.
Lütfen duyarlı olalım, sosyal mesafeyi koruyalım.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)