SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KAYMAKAM ARIK’TAN BİRTEKS’E ZİYARET
    • 1 Mayıs 2020 - 10:02:46


Kadirli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren birteks firmasını ziyaret eden Kaymakam Ahmet Arık
“Yaklaşık 190 insanın ekmek kapısı olan daha önce kıyafet üzerine dikim ve üretim yapan fabrikanın gelinen süreç itibarıyla daha farklı bir üretim sektörüne yöneldiğini belirtti.Calışanlarına hızlı bir oryantasyon süreci gerçekleştiren firma yetkililerinin maske ameliyat önlüğü ve tulum şeklinde üretim faaliyetleri yapmaya başladığını lfade eden Kaymakam Arık; bu başarıda İşkur Müdürlüğümüzün büyük önemi bulunmaktadır.
Hemen hemen personelin tamamı işbaşı eğitim programı kapsamında işveren ve İŞKUR aracılığı ile çalışmaya devam etmektedir. Dünyanın tamamında darboğaz’da bulunan maske tulum ameliyat onlükleri üretimi sektörünün daha da artacağını düşünüyoruz. Bu vesileyle iŞKUR müdürümüze de işverenimize de çok teşekkür ediyoruz dedi.İŞKUR tarafından Kadirli Kaymakamlığına,Kadirli Belediyesine ve Sumbas Kaymakamlığına 150 tulum dağıtımı gerçekleştirildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz