UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KAYMAKAM ARIK VE MİLLETVEKİLİ DURMUŞOĞLU OKULLARI ZİYARET ETTİ
    • 22 Eylül 2020 - 08:33:01

2020-2021 eğitim öğretim haftası anasınıfi ve bu yıl birinci sınıfa başlayan öğrencilerin sınıflara gelmesi ile başladı.
Açılış haftasında Kayasuyu İlkögretim okulunu ziyaret eden Kaymakamımız Ahmet Arık ; pandemi nedeni ile Okullarımızda tüm öğrencilerimiz ile olmasada sınıflarımızda eğitim başlamıştır.Bu anlamda buruk bir sevinçle okullarımızı açtık.Ancak salgınla mücadelede alinmasi gereken onlemlerden taviz vermeden gerek Sağlık bakanlığımız gerekse Milli Egitim bakanlığımız öneri ve tavsiyeleri dogrultusunda gerekli önlemleri alarak eğitim öğretim basladi.Tüm öğrencilerimize hayırlı olsun dedi.Kaymakam Arik’ a İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Milliyetci Hareket Partisi İlçe Baskani Alptekin Uçmak,Kadirli Turkav başkanı Levent Binici ve yönetim kurulu uyeleri eşlik etti.
Turkav tarafindan bugüne kadar 256 öğrenciye, 17 okulda başlatılan kırtasiye yardımı Kayasuyu ilköğretim okulunda da devam etti.
Daha sonra Kadirli Ergenekon Şehit Mehmetçik İlkögretim okuluna geçilerek Milletvekili Mucahit Durmusoglunun da katılımı ile ilkokula yeni başlayan çocuklar ziyaret edildi.Çocuklarla tek tek ilgilenen Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu öğretmenlerden sınıf düzeni hakkinda bilgi aldi.Okulun ilk günü yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun diyerek ” Salgin dönemi buruk bir sevincle okullarımız açıldı.Gerekli önlemleri alarak çocuklarımıza sınırlarımızı açtık.İnsallah kurallara riayet ederek bu salgınından en kısa sürede kurtulacağız.Bakanliklarimizin tavsiyeleri ve aldıkları önlemlere hep birlikte uyacağız.Devletimiz salgınının başlangıcından bu yana gerekli önlemleri almaktadır.Bizlerde maske mesafe ve temizlik prensiplerinden ödün vermeyelim dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz