KAYMAKAM ARIK “VAKA SAYILARIMIZDA HIZLI ARTIŞ VAR”
Kadirli’de Covid-19 denetimleri devam ediyor.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Sağlık Müdürü Dt.Ayse Bozkurt ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cemil Deniz, Çamlı Kahve, Uzun Çarşı ve Üçgen Park’ta denetim yaptı.
Vatandaşlara maske kullanımının devam ettiğini söyleyen Kaymakam Ahmet Arık, Kurban Bayramı sonrası vaka sayılarında ciddi artış olduğunu söyledi.
Kaymakam Arık yaptığı açıklamada, ” Vaka Sayısı en az iller arasındayken kurban bayramı sonrasında sirkilasyon ve gidiş gelişler nedeniyle vaka sayılarımızda ciddi artış yaşanmaktadır. Önceliğimiz aşı olmak. Aşı olmayan vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Ayrıca maske takmaya devam edip sosyal mesafeyi korumamız gerekiyor. Kurallara uyacağız. Denetimlerimiz devam edecek”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)