SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM ARIK ÜRETİCİLERİ ZİYARET ETTİ
    • 5 Haziran 2020 - 07:18:11

Kadirli Kaymakamı Ahmet ARIK ve İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Fatin Rüştü ÖZESER ile kurum amirleri ve teknik personellerden oluşan heyetimiz Öksüzlü, Aşağıçiyanlı ve Yeniköy’de bir dizi üretici ziyareti gerçekleştirdi.
Tarımsal ürün ihraacatında önemli rol oynayan, Şeftali, Ufo Şeftali, Nektarin ve Kayısı yetiştiriciliğinde teknolojik gelişmeleri işletmesine uyarlayabilen, ilçemiz tarımsal üretimine değer katan bazı üreticilerimizden Dr.Bekir SARI, Kudüs Tarım İşletmesi, Nihat MIŞRAKLI ve Soner TOPALHAN’a ait tarım işletmelerine ziyaret gerçekleştirildi. Hasadı yapılan tarımsal ürünlerle ilgili bereketli olması temennisinde bulunuldu. Üreticilerimizin sorunları dinlenerek fikir alışverişinde bulunuldu. Hasatta çalışan mevsimlik tarım işçilerinin bereketli ve neşeli sofralarına konuk olunarak onların dertleri dinlendi. Kaymakamımız Ahmet ARIK mevsimlik tarım işçilerimize yaptıkları işlerin tarımsal üretimimiz için ne kadar önemli olduğunu ifade ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz