BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

HEPİMİZ…

HEPİMİZ…

KAYMAKAM ARIK; SOSYAL MESAFEYE DİKKAT
    • 20 Haziran 2020 - 08:04:37

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık; içinde bulunduğumuz hassas süreçte sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat etmemiz gerektiğini söyledi. Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı
Muzaffer Yüksel Kaya’nın nezaket ziyaretinde konuşan Kaymakam Ahmet Arık; toplumun ‘normal hayata geçiş’i farklı anladığını belirterek “Son derece hassas bir dönemden geçiyoruz. İnsanlık tarihinde ortalama yüz yılda bir gerçekleşen pandemi, 2020 yılında bizlere denk geldi. Biz gerek Osmaniye ili gerekse Kadirli ilçesi olarak bu süreçte gerçekten çok başarılı bir performans sergiledik. Elimizdeki tüm imkanları en akılcı şekilde halkımızın sağlığı için seferber ettik.
Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda, covid-19 virüsünün sebep olduğu salgının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, sosyal mesafeyi koruma ve yaylım hızını kontrol altına alma amacıyla İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun almış olduğu kararları büyük bir kararlıkla uygulamaya koyduk.
Geldiğimiz bu aşamada tedbiri elden bırakmadan,sosyal mesafeye dikkat ederek, ilanla belirttiğimiz yerlerde maske takarak pandemiyi aşmak zorundayız. Bu zamana kadar aldığımız tüm sağlık tedbirlerine ve yasaklara büyük bir sağ duyuyla uyan Kadirli halkının bu süreci de anlının akıyla aşacağına inancım tamdır. Özellikle gerekmedikçe kalabalık toplantılara katılmayalım. Kalabalık yerlerde sosyal mesafeye ve maske takmaya özen gösterelim” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz